معرفی شرکت

شرکت سنجش از دور دید برتر پارس اطلس با هدف رفع نیازهای تخصصی حوزه سنجش از دور با بهره گیری از تلفیق دانش هوافضا ، نقشه برداری و کامپیوتر، فعالیت خود را از شهریورماه سال 1393 آغاز نمود. پذیرش در پارک علم و فناوری خراسان و همچنین کسب تأییدیه ارائه محصول دانش بنیان از معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری به عنوان اولین شرکت دانش بنیان حوزه سنجش از دور پهپادپایه کشور در سال 1394 از افتخارات شرکت پارس اطلس می باشد. این شرکت در سال 1395 موفق به اجرای پروژه تهیه نقشه های تصویری محدوده 3000 هکتاری شهر تربت حیدریه توسط پهپاد گردید که اولین پروژه نقشه برداری کامل یک شهر توسط پهپاد در ایران بود. همچنین در سال 1396 و از طریق پروژه تهیه داده های مکانی بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی به وسیله پهپاد (منطقه ثامن شهرداری مشهد و بخش هایی از مناطق همجوار به مساحت 1100 هکتار)، برای اولین بار در کشور نقشه برداری هوایی پهپادی در یک کلان شهر توسط شرکت پارس اطلس صورت پذیرفت و این پروژه مقدمه ای بر نقشه برداری پهپادی و تهیه داده های مکانی مناطق 4 و 5 و 9 و 12 شهر مشهد (در مجموع به مساحت حدودی 10هزار هکتار) در سال 97 به سفارش شهرداری مشهد گردید که تا کنون بزرگترین پروژه تهیه داده های مکانی شهری کشور به وسیله پهپاد بوده است.

این شرکت همچنین در سال 1398 به واسطه اجرای پروژه های نظارت هوشمند بر ساخت و سازهای شهری به عنوان دومین شرکت برتر فضاپایه کشور انتخاب گردید و توسط وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت تقدیر به عمل آمد. در سال 1398 نیز شرکت پارس اطلس از طریق سرمایه گذاری، با افتخار به اعضای خانواده گروه توسعه فناوری اطلاعات هزار دستان (هلدینگ کافه بازار) پیوست. این شرکت با تکیه بر دانش فنی متخصصین دانشگاهی و استفاده از تجربیات کارشناسان خود در عرصه های استفاده عملیاتی از پهپادها، پس از بررسی ظرفیت های موجود در کشور و توانمندی فنی و تجهیزاتی در دسترس، با بومی سازی فناوری های روز دنیا اقدام به ارائه خدمات متنوع دانش بنیان در زمینه های سنجش از دور به کمک سامانه های هوافضایی نموده است.

نیاز سنجی عرصه های گوناگون و ارائه راهکارهای مناسب با رفع نیازهای موجود، با تکیه بر تکنولوژی های نوین عرصه هوافضا به عنوان خط مشی اصلی این مجموعه باعث شده است که ظرفیت بسزایی در ارتقای توانایی کارفرمایان متعدد شناسایی و عملیاتی گردد به طوری که به اذعان اکثر متقاضیان خدمات شرکت پارس اطلس، سرعت عمل بسیار بالا و کیفیت محصولات ارائه شده در مقایسه با سایر روش های مرسوم در کشور، همواره به عنوان وجه تمایزی ارزشمند در کارنامه کاری این مجموعه درخشیده است.

شرکت دانش بنیان پارس اطلس این افتخار را دارد که در سایه عنایات حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به عنوان یکی از نخسین ارائه دهندگان خدمات گسترده دانش بنیان سنجش از دور هواپایه و فضاپایه، پاسخگوی طیف عظیمی از خدمات پرکاربرد و نیازهای نهادهای گوناگون باشد.

تماس با ما


آدرس:

خراسان رضوی-مشهد-کیلومتر 12 جاده قوچان-پارک علم و فناوری خراسان رضوی-مرکز رشد ارتباطات و فناوری اطلاعات-واحد 406
کد پستی:9185176935


شماره های تماس:

05135425335
09151301208
تلفکس:
05135425510

ایمیل:

info@parsrs.com